Napište nám
acozato@gmail.com

Kontaktujte nás nepřetržitě
+420 722 506 206

Eshop AcoZato

Půjčky Přerov

Poskytujeme snadný a rychlý přístup k hotovostním půjčkám formou zástavy. Pokud jste v prodlení s platbami a exekutor Vám skoro už klepe na dveře, potřebujete rychle peníze. Neváhejte a obraťte se na nás. Máte-li nějaké cenné věci je lepší je zastavit či rychle prodat než přijde exekutor. V případě polepení věcí od exekutora již tyto věci nelze prodat. Navíc takové zbytečné exekuci se můžete vyhnout dvěmi způsoby.

V prvním případě o věci nechcete přijít a využijte našich služeb zastavárny. Tam budou Vaše věci v bezpečí a Vy si zatím můžete uhradit potřebné dluhy z pěnez ze zástavy. Jakmile budete mít opět peníze, Vaše věci Vám vydáme zpět.

Další možností je přímý výkup Vašich funkčních věci, které už nevyužijete. Jsme schopni je ohodnotit. Sepíšeme výkupní smlouvu a vy okamžitě obdržíte dohodnutou finanční částku. Vše je vyřízeno během několika minut. Při výkupu většího množství věcí nebo větších kusů např. nábytku, se lze předem domluvit na jeho odvozu i platbě v hotovosti v místě zákazníka. Odvoz nábytku zajišťujeme vlastními stěhovacími automobily viz zde.

ACOZATO Velká Dlážka 4 (zadní vchod, 1. patro), 75002 Přerov

Design a kód wedipa.com, Průmyslové podlahy